Hakkımızda

GÜÇLÜ
GÜÇLÜ, BES Kimya Kauçuk firmasının önde gelen ve köklü bir markasıdır, 45 yılı aşkın süredir solvent bazlı yapıştırıcılar üretiyoruz. Bu yapıştırıcılar özellikle ayakkabı endüstrisinde kullanılır, ancak mobilya ve otomotiv gibi farklı sektörlerde de çok yönlü bir şekilde kullanılabilirler. Geniş ürün yelpazemiz, ayakkabı üreticilerine tüm üretim ihtiyaçları için tek bir kaynak sunar.
POWERMELT
POWERMELT, firmamızın endüstriyel hot melt yapıştırıcı markasıdır ve metalosen poliolefin, EVA ve elastomer bazlı geniş bir yelpaze sunar. Sektör ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirilen bu yapıştırıcılar, ileri teknoloji ve güvenilir hammaddelerle üretilir. Mobilya, paketleme, matbaa, ayakkabı ve daha birçok sektörde kullanılmakta olup müşterilerimizin taleplerine yanıt verir. Hijyen ürünleri, seramik, halı ve diğer sektörlerde de etkili bir yapıştırıcı çözüm sunar.
AQUASIVE
AQUASIVE, güvenli yapıştırıcılar arayan ve su bazlı yapıştırıcı gereksinimi olan müşteriler için ürünler sunmaktadır. İlk olarak PVA yapıştırıcılarla başlayan ürün yelpazesi, mobilya, matbaa, tekstil, kapı imalatı ve inşaat sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Talebi karşılamak amacıyla, membran ve vakum presleme için poliüretan dispersiyon bazlı yapıştırıcılar da sunmaktayız. PVA yapıştırıcıların çevre dostu özellikleri, üretici müşterilerin ürün yelpazelerini genişletmelerine ve yeni müşteriler kazanmalarına yardımcı olmuştur.
FILTEX

Back to Top
tr_TRTürkçe

Search For Products

Product has been added to your cart